Aktualności

wstecz

Zawody o Puchar Burmistrza Myślenic

Pierwszą konkurencją w jakiej wystartowali zawodnicy starsi podczas kolejnej edycji myślenickich zawodów było 100 metrów stylem dowolnym. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się nasza zawodniczka Klaudia Mitka poprawiając znacząco swój rekord życiowy. Klaudia uzyskała czas 1:04,79. Wśród zawodników 13 letnich najwyższą lokatę zajął  Maks Płusa. Niestety nie udało się poprawić rekordu życiowego ale jak zwykle Maks popłynął ładnie technicznie. Zajął on 6 miejsce. W tej konkurencji wśród 12 latków Wiktorowi Ziółko do brązowego medalu zabrakło 20 setnych sekundy. W konkurencji 50  metrów stylem grzbietowym również pechowe 4 miejsce zajął wracający do regularnych treningów Maciek Stefanowski. Wśród zawodników rok młodszych 4 na 50 grzbietem był Kuba Pajerski. Cieszy życiówka ale frustruje ponownie 4 miejsce. Szczęśliwy okazał się wyścig 100 metrów stylem klasycznym. Wiktor Ziółko poprawił rekord życiowy i stanął na 3 miejscu podium. W konkurencji 50 metrów stylem motylkowym rozgrywanej open 4 miejsce zajęła Klaudia Mitka. Szkoda trochę 4 miejsc ale tak czasami w sporcie bywa. Gratulacje dla zawodników i niebawem walczymy w Zakopanem. wiktor-s