Pytania/Odpowiedzi

« wstecz

ZASTANAWIAM SIĘ CZY DOŁĄCZYĆ DO KLUBU

Nie wahaj się, skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do nas nowe osoby. Jesteśmy dumni z tego, że w naszym klubie trenują ludzie w różnym wieku, na różnych poziomach sportowego zaawansowania.

Masters Kmita oraz UKP Kmita Zabierzów to nie tylko treningi pływackie, biegowe czy kolarskie. Jesteśmy grupą osób o różnych zainteresowaniach, a łączy nas pasja do sportu i dobra zabawa!

CZY MUSZĘ BYĆ ZAAWANSOWANY W SPORCIE ABY DOŁĄCZYĆ DO KLUBU?

Absolutnie nie.

W klubie trenują osoby na różnym poziomie - od początkujących, aż po tych, którzy biorą udział w ogólnopolskich lub nawet międzynarodowych zawodach sportowych.

JAK CZĘSTO ODBYWAJĄ SIĘ TRENINGI?

Treningi w UKP Kmita Zabierzów odbywają się przez większość dni w tygodniu - zapraszamy do sprawdzenia zakładki "jak trenujemy",

Treningi w Kmita Masters również odbywają się przez większość dni w tygodniu, natomiast nie ma obowiązku obecności na każdym spotkaniu, aczkolwiek oczywiście zachęcamy do tego. Zależy od Ciebie jak bardzo chcesz się zaangażować i jaki jest Twój prywatny cel do zrealizowania.

JEŻELI DOŁĄCZĘ DO KLUBU, CZY MUSZĘ BRAĆ UDZIAŁ W ZAWODACH?

Nie musisz. Wszystko zależy od Ciebie. W naszym klubie są osoby, które czynnie biorą udział w zawodach przez cały sezon, jak również takie, które nawet nie myślą o współzawodnictwie. Zależy nam przede wszystkim na sportowym rozwoju i dobrej zabawie.

CZY MOGĘ DOŁĄCZYĆ DO KLUBU W TRAKCIE ROKU?

Tak. Możesz się zapisać do klubu w każdym momecie. Zapraszamy do kontaktu i wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły.

CZY OPRÓCZ TRENINGÓW GRUPOWYCH, MOŻLIWE JEST RÓWNIEŻ INDYWIDUALNE WSPARCIE TRENINGOWE?

Tak, mamy wiedzę i możliwość indywidualnego prowadzenia planów treningowych. Są u nas w klubie osoby, które na codzień mieszkają w innych miastach/krajach i korzystają z takiej możliwości.

CZY MUSZĘ DYSPONOWAĆ SPECJALISTYCZNYM SPRZĘTEM? JAKI JEST KOSZT CZŁONKOWSTWA?

Nie ma takiej potrzeby. Klub dysponuje specjalistycznym sprzętem treningowym i odpowiednim zapleczem. Korzystamy również z różnych form partnerskich dzięki którym nasi klubowicze mają możliwość zniżek na zakup indywidualnego sprzętu.

Jeżeli chodzi o składkę członkowską - jest ona na bardzo rozsądnym poziomie. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i przekażemy wszystkie potrzebne informacje.